Reclamatie Laptic

player[cs-servera]

Re: Reclamatie Laptic

Mesaj de player[cs-servera] »

Al^ex-vip scrie:
Joi Iul 30, 2020 7:58 am
Of, daca tot sunteti asa bombardieri si faceti reclamatie, dc nu aratati toata conversatia, si doar ce va convine?=)))) sunt unii playeri care au injurat mai mult decat am facut o eu, sau laptic la un loc, inca joaca pe sv, de ce? PT CA MA DOARE.N PULA DE SV VOSTRU SI DE RECLAMATIE, STAFF UL SI PLAYERII AU UN INTELECT SCAZUT, 2-3 ISI FAC DATORIA DE ADMINI, RESTUL PROVOACA PLAYERII SI TOT EI FAC RECLAMATII)))) Imi pqre rau ca n am putut scrie asta la reclamatia mea, este inchisa))) bombastik , wisair si inca o gramada de playeri sunt ultimele jeguri , agramati, tarani, din nou agramati care , din cate puteti vedea, trag sv in jos. Sau doar mie mi se pare ca au scazut playerii:)))) va las sa comentati in continuare cu replicile voastre obosite, asa oameni prosti rar vezi.
Btw parca luaserati masuri impotriva mea, din cate vad joc linistit pe sv inca de atunci :*
Lol, va suparati cand zic “vb frumos” sau “hai sa ne respectam” daca injur pe cineva rog sa faceti reclamatie, nu am nici-o problema lol
Nu sunt agramat, doar ca nu sunt roman lol
Injurati si vb urit 20/7 pe sv si va suparati pe altii... copii....
Nu mii frica de bau bau!

Wisair.

Re: Reclamatie Laptic

Mesaj de Wisair. »

Al^ex-vip » Eu in locu tau numai calcam pe servar,Dupa ce ai dovedit cum esti....

Scrie răspuns