ANTI STRAFE !!!!!

player[cs-servera]

Re: ANTI STRAFE !!!!!

Mesaj de player[cs-servera] »

Yamaataa scrie:
Mie Sep 16, 2020 5:23 pm
the number of players will decrease Contra
Explain why will the number decrease when every map I have 3-5 players saying “ban this guys” and they living after.
I don’t have anybody to come and say “wow, how nice this guy is flying”
Are we playing zombie or “catch me if you can?”
Cu Respect, Bombastick!

K1.

Mesaj de K1. »

Pe niciun server de zmbio nu am vazut asa ceva, adica, ca un player ca street sa zboare si sa-l incurajati din orice punct de vedere, sunt admin de ani de zile, pe niciunul din sv de bio nu am vazut asa ceva cum vad pe sv nostru, am vb cu exclusive, a zis ca e ok, de aici numai depinde de mine, doar ca playerii ne pleaca de pe sv si reclamatiile curg pt street!! Sper sa nu ii mai luati atat apararea!! Straffe se face pe Dr nu pe un sv de bio, in fine, va doresc tot binele din lume!!
Imagine

Yamaataa

Mesaj de Yamaataa »

You can't talk but lie. I'm playing with street-vip. When did I always say ban it?

Street-vip

Mesaj de Street-vip »

Admin and many ban requests have been received for 2 weeks, how strange I think she should stop telling lies I'm watching you all the time and I will only let you play in holes I will not explain about k1 anyway everyone knows what it is By cursing anyone in front of her and silencing them with admin commands turned the server into this good luck :D

player[cs-servera]

Street-vip scrie:
Mie Sep 16, 2020 10:53 pm
Admin and many ban requests have been received for 2 weeks, how strange I think she should stop telling lies I'm watching you all the time and I will only let you play in holes I will not explain about k1 anyway everyone knows what it is By cursing anyone in front of her and silencing them with admin commands turned the server into this good luck :D
This time google translate messed up... can’t understand shit bruh
Cu Respect, Bombastick!

Wisair.

Mesaj de Wisair. »

https://filebin.net/zqn3795j7zdw8zq8

Catre owneri!!

Imi spune si mie cineva cum il prind pe individ?Practic vad ca zboara faraa sa atinga pamantu ....Inteleg sa ai fps maxim 400 dar cs u tot 100 citeste ....Astea sunt abureli de adormit copii ca 400 fps ....

Daca nu rezolvati problema ma retrag pe alte servare....

player[cs-servera]

Cum ar fi sa le facem lor un server? 😂😂😂
Cu Respect, Bombastick!

Twix !

Mesaj de Twix ! »

Wisair. scrie:
Lun Sep 28, 2020 4:15 pm
https://filebin.net/zqn3795j7zdw8zq8

Catre owneri!!

Imi spune si mie cineva cum il prind pe individ?Practic vad ca zboara faraa sa atinga pamantu ....Inteleg sa ai fps maxim 400 dar cs u tot 100 citeste ....Astea sunt abureli de adormit copii ca 400 fps ....

Daca nu rezolvati problema ma retrag pe alte servare....
Nu mai joc pe server-ul asta, dar m-a atras discutia asta, desigur ca este o tampenie ce spuneti voi aici. Sa fie interzise strafe-urile, boss-ule, strafe-ul inseamna skill si pe langa strafe mai sunt o groaza de "tehnici" pe care jucatorii experimentati de zm si care stiu cu ce se mananca le folosesc, pentru ca stiu sa joace. De asta nu mai exista servere cum trebuie de ZM, si nici playerii dinainte care erau, din cauza playerilor ca voi. Daca il vedeti pe unu ca joaca mai bine decat voi, gata, coduri sau sa fie interzis ce face el ca nu e corect. Intrebi cum sa-l prinzi pe ala care "zboara" ? Iti zic eu, invata sa joci si dupa o sa-l poti prinde, crede-ma. Retrage-te pe alte servere, cine te opreste ? Ati aparut si voi acum in ultimul timp, nu veniti voi ca niste gandaci ce sunteti sa va bateti joc de niste oameni care au jucat Zombie Mod de cand a aparut si au ajuns experti in asa ceva. Cunosc multi veterani experti in acest mod care s-au lasat exact din cauza multor terminati ca voi, inclusiv eu, pentru ca pur si simplu nu mai poti juca. Daca intru pe server, va fac 100-0 score, ce faceti? incepeti sa plangeti ? Chemati adminul sa imi dea ban ? Stati cuminti si acceptati ca exista oameni mai priceputi decat voi, unii chiar la "GOD" level, asa ca asta nu inseamna ca trebuie sa plangeti ca nu-l puteti prinde pe ala sau ca ala va prinde prea repede. Daca aduc toti veteranii mei aici pe server, sa va arat cum se joaca Zombie Mode, va faceti cruce. Cand e vorba de script-uri care te ajuta, da, sunt de acord ca astea sa nu fie folosite pentru ca nu e skill, majoritatea dintre noi care jucam inainte, nu folosea nimeni script-uri, era skill pur. Asa ca nu puteti interzice voi asa ceva, nu puteti interzice skill-ul unui jucator doar pentru ca voi nu intelegeti asa ceva.

Cu stima, Twix !

Street-vip

Mesaj de Street-vip »

Cred că a fost cea mai bună explicație

player[cs-servera]

Cica nu mai sunt sv de zm bune :))))
Multe sv sunt cu 32/32
Mai tin minte si la noi au fost timpuri 32/32 cand nu era voie strafe, acum 18/32 maxim cu admin pe sv.
Nu prea vad nici o reactie a altor admini la acest subiect, sa inteleg ca au bagat toti p*** in sv ......?
Cu Respect, Bombastick!

Încuiat