Reclamatie Wisair

daniel_San

Reclamatie Wisair

Mesaj de daniel_San »

Nick: Basescu
Nick Admin: Wisair
Date: 09.10.2020 21:25
Motiv: slay aiurea
Dovadă: https://imgur.com/a/Op0zfHT

Dupa ce l-am infectat pe Wisair, mi-am primit de la el slay. Acum as vrea sa stiu, daca nu atacam, cum l-am infectat? E adevarat ca pret de 10 secunde am plecat si am stat dupa usa pe toxic_house_2 ca sa regenerez viata pt ca mai aveam 20, mai era peste 1 minut din runda. Cand am iesit dupa usa, am atacat, l-am prins cu smoker-ul si l-am infectat. De asemenea, ce nu a vazut domnul e ca dupa el am plecat sa pun un laser ca sa ma pot urca pe casa si sa pot ataca baza CT unde erau 2 oameni. Dar ghici ce...n-am mai apucat.

As vrea sa stiu si eu Wisair, daca nu veneam spre voi sa va atac, sa te prind si sa ajung langa tine, cum te infectam?
De asemenea, daca te deranja asa de mult ca stateam sa regenerez viata, puteai sa dai slay inainte, nu dupa. Se vede clar cum te-ai razbunat din screenshot, comanda fiind data aproape imediat dupa infectare

Astept replica ta la intrebarea de mai sus si mai usor cu comenzile din razbunare. Ca nu asa faceti rost de jucatori.

P.S: Cu asa admini imi pare rau ca am crezut ca am gasit un server ok de zm. Chiar voiam sa va ajut cu programarea de amxx. Retrag sursa pluginului propus.

O seara buna.

Wisair.

Re: Reclamatie Wisair

Mesaj de Wisair. »

De ce minti ?Pai si eu tre sa astept 2 minute sau tre sa vin eu dupa voi??Ca voi aveti drepturi ???

Special am facut pozele astea ca nu ma asteptam sa dau slay ....Eu de obicei pentru slay nu fac poze :D

https://imgur.com/a/wSluywd

Dupa 1 min am voie sa dau slay .....Fii tu 5 ani de admin si dupa vina si fa mi plangere pentru slay :lol: :lol:

Sincer m-am saturat sa stau dupa fiecare ca nu ataca .Si nu cred ca abuzez de admin,de cate ori ai primit slay pana acuma de cand joci sincer?????

Wisair.

Mesaj de Wisair. »

daniel_San scrie:
Vin Oct 09, 2020 6:40 pm
Nick: Basescu
Nick Admin: Wisair
Date: 09.10.2020 21:25
Motiv: slay aiurea
Dovadă: https://imgur.com/a/Op0zfHT

Dupa ce l-am infectat pe Wisair, mi-am primit de la el slay. Acum as vrea sa stiu, daca nu atacam, cum l-am infectat? E adevarat ca pret de 10 secunde am plecat si am stat dupa usa pe toxic_house_2 ca sa regenerez viata pt ca mai aveam 20, mai era peste 1 minut din runda. Cand am iesit dupa usa, am atacat, l-am prins cu smoker-ul si l-am infectat. De asemenea, ce nu a vazut domnul e ca dupa el am plecat sa pun un laser ca sa ma pot urca pe casa si sa pot ataca baza CT unde erau 2 oameni. Dar ghici ce...n-am mai apucat.

As vrea sa stiu si eu Wisair, daca nu veneam spre voi sa va atac, sa te prind si sa ajung langa tine, cum te infectam?
De asemenea, daca te deranja asa de mult ca stateam sa regenerez viata, puteai sa dai slay inainte, nu dupa. Se vede clar cum te-ai razbunat din screenshot, comanda fiind data aproape imediat dupa infectare

Astept replica ta la intrebarea de mai sus si mai usor cu comenzile din razbunare. Ca nu asa faceti rost de jucatori.

P.S: Cu asa admini imi pare rau ca am crezut ca am gasit un server ok de zm. Chiar voiam sa va ajut cu programarea de amxx. Retrag sursa pluginului propus.

"Mai usor cu bafele astea cu asa admin.Fii tu mai bun ca mine si dupaa acuzama ca sunt frustrat din ce vad tu esti "

O seara buna.

Street-vip

Mesaj de Street-vip »

Mi l-ai făcut chiar, l-ai executat fără judecată și îți determină personalitatea
Vreau ca manageri de top să vorbească cu tine

Street-vip

Mesaj de Street-vip »

Avertizez de multe ori un jucător, dacă continuă, penalizez
nu ești zeu nu poți ști totul nu suntem niciunul dintre noi, așa că calmează-te puțin

daniel_San

Mesaj de daniel_San »

* De ce minti ?Pai si eu tre sa astept 2 minute sau tre sa vin eu dupa voi??Ca voi aveti drepturi ???
In primul rand, nu ma identific cu majoritatea, deci pluralul aici nu isi are rost. Eu am facut reclamatie strict pentru intamplarea mea, cea in cauza, si nu ma intereseaza ca esti tu nervos din cauza altora. Iar, ca sfat, "astia care au drepturi" sunt jucatorii care va tin voua serverul in viata. Ca fara jucatori se poate inchide(valabil pt orice server al oricarui joc).
Tocmai prin poza pusa de tine arati ca mai erau 47 secunde din runda(pt ca atunci am ajuns si eu pe partea aia a hartii, nu erai singurul om in viata si nu eram singurul zm in viata. Pana sa ajung la tine, intamplator eram la ceilalti oameni, nu am cum sa fiu in 2 parti). De ce mi-ai dat numai mie, fix dupa ce te-am infectat si nu le-ai dat tuturor? Mai mult, tot in poza ta ai aratat cum va atacam, se vede cum trageati in mine, eram in fata ta si veneam spre tine. Dupa cum am spus, am stat 10 secunde sa regenerez(in pozele tale se vede ca intr-adevar am stat 12 si nu 10) Nu cred ca 12 secunde e un timp mare. Chiar nu imi pasa ca s-a nimerit sa iti versi nervii facuti de altii pe mine. Ai facut-o, ai gresit.

* Sincer m-am saturat sa stau dupa fiecare ca nu ataca .Si nu cred ca abuzez de admin,de cate ori ai primit slay pana acuma de cand joci sincer?????
Sincer niciodata. Daca te-ai saturat, nu te obliga nimeni sa adminezi, serios. Daca nu iti convine ceva, poti sa tragi atentia verbal inainte, sa dai un slap, sau sa dai slay inainte, nu dupa ce te infectez(culmea, pe motiv ca nu atac). Dar adminatul in general e o responsabilitate inainte de a fi un privilegiu. Daca nu mai suporti responsabilitatea, poti renunta si juca ca jucator normal oricand.

* Dupa 1 min am voie sa dau slay .....Fii tu 5 ani de admin si dupa vina si fa mi plangere pentru slay :lol: :lol:
Asa, pe motiv ca iti stric scorul? Sunt de mult mai mult de 5 ani detinator al unei comunitati destul de mari si co-autor al wcd-ului(sau wg-ului cum il stiti voi), stai tu linistit. Si stiu cum e sa pierzi jucatori pe care tu ii platesti cu bani buni prin boost din cauza unor comenzi date aiurea.

* "Mai usor cu bafele astea cu asa admin.Fii tu mai bun ca mine si dupaa acuzama ca sunt frustrat din ce vad tu esti ".
Nu am zis ca esti nici bun nici rau. Am zis cu asa admin si atat. Da, imi pare rau ca ti-am zis sa nu fii frustrat pe server, astept sa fiu santionat si nu trecut cu vederea. Dar astept si ca tu sa fii sanctionat.

Wisair.

Mesaj de Wisair. »

Eu oricand is bine dispus la sanctiuni atat timp cand se va lua o decizie la comun !!!!

Nu dau inapoi pentru o sanctiune :D +ca sunt cam singuru care mai admineaza si hannibal_bully si k1 deci ? :lol: :lol:

Stiu ca multi at i vrea sa iau remove sau ceva de genu,nu dau nume dar cu siguranta nu va fi asa :D

player[cs-servera]

Mesaj de player[cs-servera] »

Deci Wis e un admin exemplar, daca te-a sanctionat, atunci nu-n zadar 😅
Cu Respect, Bombastick!

Scrie răspuns