Reclamatii Wisair

rEADY ?!

Re: Reclamatii Wisair

Mesaj de rEADY ?! »

Pentru asta plangeai pe discord? Cand ai ceva de spus nu spune doar unui admin spune aici pe forum. Uite ca nu iei slay degeaba... Esti vinovat pana la urma. Si data viitoare pote te straduiesti sa scoti un reply decent gramatical pentru ca este destul de greu sa intelegi ce spui... Asta daca intelegi si ce am scris eu aici. :)

Street-vip

Mesaj de Street-vip »

Este o crimă să fii zombie, zici?

Street-vip

Mesaj de Street-vip »

această fotografie există deja pe discord L-am încărcat ca să-l vadă a venit aici și a aruncat goddamn :D :D

Wisair.

Mesaj de Wisair. »

Street-vip scrie:
Vin Sep 18, 2020 9:14 am
Este o crimă să fii zombie, zici?
Nu incerca sa te scoti.Am vazut foarte clar ca te-ai lasat infectat cand tu zbori de rupi ...Deci cine minte??Te am urmarit cum te-ai dus dupa el cu lama si apoi surpriza :D Stiu ca unii ma considerati prost si comunist dar nu sunt..

Street-vip

Mesaj de Street-vip »

Cred că nu pot fi un zombi oricând vreau cu tine pe server cauzează încă niciun răspuns la întrebarea mea :D

Wisair.

Mesaj de Wisair. »

Uitati aici regulament pe care si Exclusive trebuie sal implementeze :D

https://imgur.com/a/HztwfUI

player[cs-servera]

Mesaj de player[cs-servera] »

Street-vip scrie:
Vin Sep 18, 2020 9:23 am
Cred că nu pot fi un zombi oricând vreau cu tine pe server cauzează încă niciun răspuns la întrebarea mea :D
Ma, deci erau 5-6 humans asupra unui zm si cand mai nu-l omoram, tu te infectez. Am mai zis ca ieri pe parcursul zilei mai faceai echipa.
Cu Respect, Bombastick!

Wisair.

Mesaj de Wisair. »

Si inca una la mana stafuu mi-a cerut sa fiu mai dur cu voi.Deci am mana libera la comenzi mai agresive :D

Deoarece am vazut multi admini stand spec si nemiscand nici o comanda aviz Exclusiv si Star wars sa verifice ultima saptamana in aplicarea comenzilor astept un desfasurator prin pm !!!

Nu vorbesc sa ma dau eu mare!!!!!!

Scrie răspuns